środa, 6 sierpnia 2014

Śmieszne gadżety jako prezent

Szukasz pomysłu na prezent - najlepszym upominkiem może być oryginalny kubek, poduszka z nadrukiem czy koszulka. Jest mnóstwo firm, które proponują tego typu usługi. Wszyscy uwielbiają takie prezenty, bawią, a przede wszystkim są miłym gestem.

Za co kochamy te prezenty? Są uniwersalne. Taki upominek nie jest drogi, więc można go podarować na różne okazje: urodziny szefa, imieniny koleżanki z pracy czy urodziny babci. Upominek tego typu podarować nawet osobie, której nie znamy ponieważ każdy uśmiechnie się podczas picia porannej kawy na widok zabawnej postaci z kreskówki czy znanego cytatu. Firmy proponują nam zamieszczenie nie tylko przygotowanych wzorów, lecz też zamieszczenie własnego wzoru lub zdjęcia, a więc jest to świetny pomysł na upominek np. dla dziadków od świeżo upieczonych rodziców, zamiast stereotypowego zdjęcia malca można podarować dziadkom kubek lub poduszkę. Podam inny przykład. Nieważne czy nasz szef jest najwspanialszym człowiekiem pod słońcem czy też dręczycielem, którego boi się cały personel, wypada kupić prezent stonowany, niezbyt osobisty. Najlepszy będzie upominek, który wywoła u niego uśmiech, a wszystkim pozostałym wyjdzie to na dobre.

Sama często robię takie upominki bliskim, kwiaty szybko więdną, a taki upominek zostanie na dłużej. Zamówienie nie jest skomplikowane, różni się tym skąd zamawiamy- np. firmy internetowe zazwyczaj na stronach mają kreator, w którym możemy ustalić wszystkie dane i parametry dotyczące wyglądu prezentu. Potem wystarczy już tylko wypełnić dane i adres, na który zamówienie będzie dostarczone przez firmę kurierską i dokonać zapłaty. To proste, szybko możemy sprawić komuś wspaniały upominek.