środa, 6 sierpnia 2014

Nowoczesna forma reklamy

Wraz z biegiem czasu zwiększa się konkurencja na rynku w prawie każdej specjalności. Co się z tym wiąże - coraz trudniej jest zdobyć, ale i utrzymać współpracę z klientem. Ta sama tendencja odnosi się do biegłego w fachu pracownika. Biznesmeni próbują coraz bardziej innowacyjne modele reklamy, bo i ta branża ożywia się bardzo energicznie.

I tak od pieczątki i wizytówek firmy, przez artykuły w gazecie, radio i telewizji docieramy do usług SEO w Google oraz gadżetów reklamowych. Te ostatnie są najbardziej interesujące ponieważ rzeczy systematycznego zastosowania instynktownie zaznajamiają nas z marką i sprawiają, że odtąd będziemy ją już zawsze kojarzyć z konkretnym produktem.

Kubki, t-shirty, poduszki, ekologiczne torby i dużo innych gadżetów z autorskim obrazkiem możemy zaplanować i zakupić przez sklepy internetowe z wysyłką prosto do miejsca zamieszkania lub firmy. Okazja? Urodziny firmy, spotkania integracyjne, urodziny lub awans pracownika, jak również odejście zatrudnionego, czy choćby po prostu z wdzięczności za długoletnią współpracę.
Gadżety posiadają także zastosowanie reklamowe. Właściciele firm rozdają smycze, ołówki czy ramki tablic rejestracyjnych na wystawach lub po prostu na ruchliwym deptaku. Następnie taki notesik spaceruje przez kilku ludzi i w rzeczywistości dostarcza nam klientów poprzez rozprowadzenie marki.